Eylül 27, 2021, Comment off

Ankara Web Tasarım Şirketi

Ankara web tasarım ajansımız, Ankara da en çok tercih edilen web tasarım şirketidir. Ankara web tasarım ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyoruz.

Ankara Web Tasarımı

İşimiz ilişkiler üzerine kuruludur – klişe gelebilir ama bu doğru. Tekrarlanan işlerin ve büyümenin, müşterilerimizin satış sahalarında DEĞİL, ölçülebilir sonuçlarla gerçek bir ortaklıktan geri gelmesini sağlayan harika çalışmalardan kaynaklandığına inanıyoruz. Bu nedenle müşterilerimizin çoğu tekrar iş ile sonuçlandı.

İşletmenizin web sitesine ve çevrimiçi pazarlamaya yaptığınız yatırımı çok ciddiye alıyoruz. Müşterilerimize en iyi web tasarım çözümlerini sunmaya kritik önem vererek. Arama motorlarında iyi bir sıralama elde etmenize yardımcı olmak için her pakete temel arama motoru optimizasyonu hizmetlerini de dahil ediyoruz.

Ankara Web Tasarım Şirketi
Ankara Web Tasarım Şirketi

Şirket içi web tasarımcılarımız ve geliştiricilerimiz, müşterilerimizin her yıl çevrimiçi satış hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için becerilerini geliştirmekte ve en yeni ve en iyi teknolojileri kullanmaktadır. Ankara Web Tasarım Şirketin de , etkili web sitesi ve e-Ticaret çözümlerinin harika bir web tasarımı, kullanıcı deneyimi, kaya gibi sağlam teknoloji ve entegre web pazarlamasını birleştirdiği felsefemize sadık kalıyoruz.

Profesyonel ve güvenilir Ankara web sitesi tasarım hizmetleri sunmak için çeşitli işletme boyutlarıyla çalıştık. Eşsiz düzeyde kişisel ilgi ve müşteri desteği sağlarken, batı kıyısından doğu kıyısına kadar şirketlerin sektörlerinde rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olduk.

Neden Ankara Web Tasarım Şirketini Tercih Etmelisiniz?

Güvenli Web Tasarım

Tüm sitelerimizde bilgisayar korsanlarına, siber saldırılara ve daha fazlasına karşı korunmak için temel güvenlik özellikleri bulunur.

SEO ve Mobil Uyumlu Web Tasarım

Her sitede, arama motorlarında görünür olmanıza yardımcı olacak temel SEO özelliklerini ekliyoruz.

Hızlı Web Tasarım

Sitelerimiz, cihaz ne olursa olsun hızlı yüklendiğinden emin olacaktır. Yavaş yükleme süreleri için müşteri kaybetmeyin. Google Pagespeed değerleri yüksek sitelerdir.

Kısa Sürede Web Tasarım Teslimatı

Yaptığımız ortalama 7-10 sayfalık sitenin tamamlanması iki haftadan kısa sürüyor.

Ankara Web Tasarımı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Web siteleriniz için ne kadar ücret alıyorsunuz?

Minimum fiyatlandırmamız 500 Türk Lirasın danbaşlıyor, ancak bu sorunun basit bir yanıtı yok. Her teklif, müşteri bazında müşteri ihtiyaçlarına dayanmaktadır. Oluşturduğumuz her site benzersizdir ve markanıza özeldir; iki işletme aynı değildir, öyleyse neden bir web geliştirme ajansı onlara böyle davransın?

 Tüm Ankara web tasarım paketlerimiz, ihtiyaçlarınızı gidermek için bir görüntülü toplantı içerir. Sitenizin aradığınız şey olduğundan emin olmak için birçok soru soracağız. Nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? Bu da iyi! 

Sitemi geliştirmem ne kadar sürer?

Ortalama site oluşturma işlemi 2-3 hafta arasında sürer ancak bu, her müşteri tarafından belirlenen proje boyutuna ve hızına bağlıdır. Başlangıçta ne kadar iç görü sunabileceğiniz, geri bildirim ve içeriğin ne kadar sürede sağlanacağı gibi birçok şey bu süreci hızlandırabilir veya yavaşlatabilir. 

Yalnızca Ankara yakınlarındaki müşterilerle mi çalışıyorsunuz?

Hayır! Ankara merkezli olmamıza rağmen. Bizim Ankara web sitesi tasarım ekibi Türkiye nin her yerinden müşterileri ile çalışır ve bizim direkt destek hattı, e-posta yoluyla iletişime geçmek ve toplantılar yakınlaştırma yapabilirsiniz.

Hosting ve domain sağlıyor musunuz?

Hayır, kendi barındırma ve alan adınızdan siz sorumlusunuz. Bu, web sitenize her zaman tam erişime ve sahipliğe sahip olmanızı sağlamak için standart bir uygulamadır. Bununla birlikte, size önerilen ana bilgisayarları verebilir ve kurulumunuza yardımcı olabiliriz. Bu işlem < 5 dakika sürer.

Web sitemi yönetiyor ve bakımını yapıyor musunuz?

Anlıyoruz, meşgulsünüz ve sitenizin çökeceği ve düzeltemeyeceğiniz konusunda endişelenmek istemiyorsunuz. Ya da belki sadece bazı güncellemelere ihtiyacınız var? Bunları varsayılan olarak yapmıyoruz, ancak aylık ve yıllık planlar mevcuttur. 

Ankara Web Tasarım Ajansı
Ankara Web Tasarım Ajansı

Hangi Platformlar da Çalışıyorsunuz ?

Yeni sitelerin çoğu için, en iyi içerik yönetim sistemi olduğu ve dünya çapında ağın % 42’sine güç sağlamaktan sorumlu olduğu için WordPress’i kullanıyoruz . Bununla birlikte, Shopify gibi zaten aklınızda tercih ettiğiniz belirli bir platform varsa, bu da bir seçenektir.

Ankara Web Sitem Mobil Uyumlu Olacak Mı ?

Evet! Bazı firmalar bunun için ekstra ücret alırken biz almıyoruz. Mobil ve masaüstü kullanıcıların yüzdesinin birbirinden daha da uzaklaştığı göz önüne alındığında, sitenizin “Ankara mobil uyumlu web tasarımı” bir yaklaşımla oluşturulması işletmeniz için hayati önem taşımaktadır.

Wix de Neden Site Yapmamalıyım ?

Wix‘te bir site yapıyorsanız işinizi ciddiye almadığınıza inanıyoruz. 

Nasıl Başlayabilirim ?

Projeniz hakkında (mevcut veya yeni) iletişim formumuz, telefon hattımız veya destek@seowebtasarim.web.tr adresinden e-posta yoluyla bize ulaşın . Muhabbet edelim!