Ekim 13, 2021, 0 Comments

Bilecik Web Tasarım Sitesi 7/24

Bilecik de web tasarım ihtiyacınız mı var? En iyi Bilecik web tasarım şirketiyiz. Bilecik web tasarımlarınızı yapıyoruz.

Bilecik Web Tasarım Hizmetleri

Amacımız, işlev, kullanılabilirlik ve bir pazarlama web sitesi olarak iyi işlev görme yeteneğine vurgu yapan çağdaş, şık web siteleri oluşturmaktır.


Basit broşür sitelerinden karmaşık çevrimiçi portallara ve e-ticaret mağazalarına kadar her şeyi sunuyoruz. Her site, WordPress, Craft veya Magento gibi tamamen işlevsel bir içerik yönetim sistemi ile oluşturulmuştur ve istediğiniz zaman web sitesini kendiniz yönetmenizi sağlar. Trabzon web tasarım ajansımız da hizmettedir.

Merkezi Bilecik de olan, son derece yetenekli Bilecik web tasarımcılardan ve ön ve arka uç geliştiricilerden oluşan ekibimiz, hızlı ve sağlam web geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır. Tüm web sitelerimiz tamamen duyarlıdır ve Google Chrome, Firefox ve Internet Explorer’ın en son sürümlerinin yanı sıra mobil cihazlarda ve tabletlerde çalışacak şekilde tasarlanmıştır, böylece tüm kullanıcılarınız yeni sitenizin keyfini çıkarabilir.

Bilecik Web Tasarım

Birçok yüksek profilli müşteriyle çalıştık ve en kaliteli ısmarlama Bilecik web siteleri sunma konusunda bir üne sahibiz. Kuruluşunuzun ihtiyaç duyduğu web sitesini nasıl oluşturabileceğimizi tartışmak için bugün iletişime geçin.

Bilecik E-Ticaret Web Tasarımı

İster bir çevrimiçi mağaza, isterse ısmarlama bir rezervasyon çözümü olsun, duyarlı Bilecik e-ticaret web tasarımı ve geliştirmesinden gurur duyuyoruz ve müşterilerinizin yanı sıra işinizin de ihtiyaçlarını karşılayan kapsamlı bir platform sunmak için sizinle yakın bir şekilde çalışıyoruz.

İster mobilde, ister tablette veya masaüstünde, sezgisel içerik yönetimi, güvenli ödeme ağ geçidi uygulaması ve tamamen optimize edilmiş bir kullanıcı yolculuğu ile kullanıcı merkezli e-ticaret çözümleri sunuyoruz.

Bilecik Web Tasarım Şirketimiz e-ticaret çözümlerimiz, yalnızca SEO, PPC veya Sosyal konularına odaklanmakla sınırlı olmayan dijital pazarlama uzmanlığımız tarafından yönlendirilir. Bursa web tasarım ekibimiz de e-ticaret web siteleri tasarlamaktadır. Tüm web sitelerimizde olduğu gibi, mutlu müşterilere dönüşen ziyaretçileri çekmek için dijital güce sahip projeler tasarlıyor ve inşa ediyoruz.

UX ve CRO bilgimizle birleştiğinde, e-ticaret platformunuzun mümkün olduğunca az basit adımla hızlı ve kolay bir ödeme süreci sunmasını sağlamaya çalışıyoruz.

Kalite Sunuyoruz

Özel web sitesi bakım uzmanlarından oluşan ekibimiz, iki projenin aynı olmadığını anlıyor. Ordu web tasarım ajansımız kaliteli çözümler sunar. Bu nedenle, her bir müşterimiz için verilerden ilham alan ve sonuçlara dayalı benzersiz bir dijital yol çiziyoruz. Tamamen duyarlı bir web sitesi , yaratıcı pazarlama kampanyası, e-ticaret platformu veya teknik web hizmetleri olsun, müşterilerimizin hedeflerine dürüst, eğitici ve şeffaf bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Bilecik Web Bakımı

Web hizmetlerimiz web tasarım ve geliştirme ile sınırlı değildir, ayrıca içerik geçişlerini kapsayan, barındırma ortamlarını ve web sitesi güvenliğini kapsayan bir dizi web sitesi bakım hizmeti ve sürekli teknik destek de sunuyoruz.

CMS ve eklentilerdeki tüm güncellemelerin doğru bir şekilde yapılmasını sağlıyor ve düzenli site yedeklemeleri yapıyoruz. Rize web tasarım ekibimiz aynı zaman da web bakımı da yapmaktadır.

Her işletmenin farklı gereksinimleri olduğunu anlayarak, kullandıkça öde veya sabit bakım biçimleri gibi esnek koşullarla size en uygun olduğunu düşündüğümüz hizmetler konusunda memnuniyetle tavsiye ve rehberlik sunacağız.

Veri Odaklı Optimizasyon

Lansman sonrasında Google Analytics, Hotjar ve Optimizely gibi araçları kullanarak tüm web yapılarımızı yakından izliyoruz.

Ziyaretçi ve davranış verilerine, ısı haritalarına ve ziyaretçi oynatmalarına bakarak, dönüşüm oranlarını ve genel site performansını artırmak amacıyla güncellemeler ve bölünmüş testler için bilinçli önerilerde bulunabiliriz.

İster tam bir CRO denetimine ister temel bir performans analizine ihtiyacınız olsun, yeni başlatılan web sitelerimizin her birinin, olması gerektiği gibi performans gösterdiğinden emin olmak için sürekli optimizasyon ile gelişmesini izlemekten gurur duyuyoruz ve sonuçta işinizin büyümesine yardımcı oluyoruz.

Bilecik Web Tasarım Ajansı
Bilecik Web Tasarım Ajansı

Özel web sitesi bakım uzmanlarından oluşan ekibimiz, iki projenin aynı olmadığını anlıyor. Bu nedenle, her bir müşterimiz için verilerden ilham alan ve sonuçlara dayalı benzersiz bir dijital yol çiziyoruz. Zonguldak web tasarım ajansımız veri odaklı optimizasyonlar yapar. Tamamen duyarlı bir web sitesi, yaratıcı pazarlama kampanyası, e-ticaret platformu veya teknik web hizmetleri olsun, müşterilerimizin hedeflerine dürüst, eğitici ve şeffaf bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Bilecik Web Taşıma Hizmetleri

Web geçişleri SEO’yu büyük ölçüde etkileyebilir. Yeni bir etki alanına geçmek veya içeriği yeni bir CMS’ye taşımak, arama trafiğiniz için büyük sorunlara neden olabilir. Yeni bir site oluşturmanın planlama aşamalarında SEO dikkate alınmazsa, değişim günü geldiğinde kendinizi kötü bir sürprizle karşı karşıya bulabilirsiniz.

Eski İçerik Kullanımdan Kalkar

Bazen siteyi taşıdığınızda ilk içgüdü, eski içeriği kaldırmaktır. Ancak, bazen trafiğin en büyük itici güçleri, kullanıcının arama sorgularında iyi sıralanan eski parçalar olabilir. İçerik eski olsa da, bu konulara, pazarlara veya ürünlere nasıl hitap edeceğinizi düşünmemiz gerekiyor.

Bu içerikle ilgili arama sorguları artık alakalı değilse, trafik düşüşü çok maliyetli olmayabilir. Bunu basitçe gözden kaçırdıysanız, sonuçlar acı verici olabilir. Kullanıcılarınızın davranışlarına göre hangi içeriğin saklanması, hangilerinin güncellenmesi ve hangilerinin aktarılmaması gerektiği konusunda tavsiyelerde bulunabiliriz.

Site Yapısını Optimize Etme Şansı

Seo denetimlerimizde genellikle site yapısı hakkında yorum yaparız. Yüksek öncelikli bir eylem olmasına rağmen, genellikle site yapısının, değiştirme sürecinden dolayı birkaç ay boyunca aynı kalmasını bekleriz.

Aradığımız şey, URL’lerin anlamlı organizasyonu ve hiyerarşiyi belirleyen sayfalar arasındaki ilişkilerdir. Ancak bu, ayrıntılara en yüksek dikkatle yapılması gereken yeni URL yapıları ve yeniden yönlendirme eşlemesi anlamına gelir.

Bu nedenle, gösterilen özen, zaman ve düşünce nedeniyle genellikle yalnızca bir web geçişi sırasında ortaya çıkar. Ancak daha sonra yakalamak ve ödüllerini almak için en faydalı fırsatlardan biri olabilir.

Eski Sitenizi Yenisine Yönlendirme

Yeni URL yapılarınız olduğunda HER ŞEYİ yeniden yönlendirmek çok önemlidir. Tüm eski url’leri yeni url eşdeğerine veya en iyi alternatife yönlendirme eşleme belgesini sağlayacağız. Yönlendirme zincirlerinden kaçınmak için tüm mevcut yönlendirmelerin doğrudan nihai hedefe gitmesini sağlamanın yanı sıra.

Bilecik Web Tasarım Şirketi
Bilecik Web Tasarım Şirketi

HTTPS’ye Geçiş

Müşterilerimizi sayısız kez HTTPS’ye taşıdık, bunu gözümüz kapalıyken yapabiliriz. Herkese açık olarak ilan edilen bir sıralama faktörü olduğu için her zaman güvenli barındırma önereceğiz. Ama aklınıza gelmeyen pek çok adımı içerebilir:

  • SSL sertifikası satın alma
  • Bağlantıları, referansları ve kaynakları güncelleme
  • Site haritalarını güncelleme
  • robots.txt güncelleniyor
  • Search Console mülkünü ekleme
  • Çok daha fazla…

Tam hizmet ajansı olduğumuz için, tutulan barındırma yönetimi hizmetimizi de sunabiliriz , böylece herhangi bir şey olursa, her zaman hızlı bir şekilde halledileceğini bilirsiniz.

Neden Bilecik Web Tasarımı Seçmelisiniz?

Bilecik Web Tasarım Şirketimiz Bilecik merkezli en nitelikli ve güvenilir dijital pazarlama ajanslarından biridir.  Her tür müşteriyle ilgilenme konusunda zengin bir deneyime ve en kaliteli ısmarlama web siteleri sunma konusunda harika bir üne sahibiz.

Düzen ve UX/UI tasarımından başlayarak, baştan sona bir web yapı projesinin sorumluluğunu üstleniyoruz.  Oradan, bir fikri alıp gerçeğe dönüştürecek güvenilir geliştiricilerden oluşan bir ekibimiz var. Basit broşür sitelerinden karmaşık çevrimiçi portallara ve e-ticaret mağazalarına kadar her şeyi sunuyoruz. 

Hepsini yapabiliriz. Daha fazla bilgi edinmek isterseniz lütfen iletişime geçin.

Web Sitemde Kendim Değişiklik Yapabilir Miyim?

Bilecik Web Tasarım Ekibimiz içerik yönetim sistemlerini kullanarak web siteleri oluşturuyoruz.
İçerik yönetim sistemi, dijital uygulamaları yönetmek için kullanılan bir yazılımdır.

Müşterilerimiz için, bir CMS kullanmanın yararı, teslim edildikten sonra web sitesi üzerinde kontrol sahibi olmalarıdır. Müşterilerimizin çalışmalarımızdan memnun hissetmeleri bizim için önemlidir ve bunun büyük bir kısmı da kendi içeriklerini yönetebilmek, güncelleyebilmek ve düzenleyebilmekten elde ettikleri bağımsızlıktır.

E-Ticaret Nedir?

E-ticaret, mağazalarda kurulmuş web sitelerine verdiğimiz isimdir. Bir ürünü satın almak istediğiniz eski günlerde, mağazaya gidip fiziksel olarak satın almanız gerekiyordu, ancak modern çağda alışveriş alışkanlıklarımız çevrimiçi bir platforma taşındı ve çevrimiçi perakende, milyarlarca sterlinlik bir sektör haline geldi.

Büyük şirketlerden küçük butik mağazalara kadar hemen hemen tüm işletmelerin bir çevrimiçi mağazası vardır. Bilecik Web Tasarım Ajansımız bu alanda ölçülemez miktarda bilgi birikimine sahibiz ve konu mağazanızı hazır hale getirmek ve çalışır duruma getirmek olduğunda işe başlamanıza yardımcı olabiliriz. Daha fazla bilgi edinmek isterseniz lütfen iletişime geçin.

Bir Web Tasarımı Oluşturmak Ne Kadar Sürer?

Web siteleri oluşturmaya gelince, birçok değişken var.  Projenin ölçeğine bağlı olarak web sitesinin tamamlanması haftalar hatta aylar alabilir.

Bir web sitesi, birkaç revizyon gerektiren birçok tasarım ve geliştirme aşamasından geçer; bu, web sitesini oluşturmak için yeterli zamana ihtiyaç duyulduğu anlamına gelir.
Bilecik Web Tasarım ekibimiz, web sitelerini hızlı ve verimli bir şekilde oluşturma konusunda çok deneyimlidir ve müşterilerimizle birlikte, son tarihlerini mümkün olan en iyi şekilde eşleştirmek için birlikte çalışacaktır. 

Açıkçası, web sitesinin boyutu ve işlevselliği, oluşturmanın ne kadar süreceğini belirleyebilir ve birçok müşteri, kuruluşlarında birden fazla kişinin belirli yönleri imzalamasını gerektirir ve bu da teslimat süresini etkiler.  Ekibimiz son teslim tarihlerine kadar çalışmaya alışkındır ve bir proje planının kapsamını belirlemek için her zaman sizinle birlikte çalışır, böylece web sitesinin oluşturulmasının ne kadar süreceğini ve ne zaman teslim edileceğini bilirsiniz.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir