Ekim 1, 2021, 0 Comments

Kayseri Web Tasarım, Yazılım 7/24

Kayseri web tasarım hizmetlerimiz, Kayseri de ki en iyi web tasarım şirketidir. Kayseri web tasarım ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyoruz.

Kayseri Web Tasarım Hizmetleri

7 günde teslim edilen yeni web siteniz! Hiçbir maliyet veya gelecekteki yükümlülükler garanti edilmeden! Dünyanın En İyi Küçük İşletme Web Sitesi Tasarım Hizmetleri: Kayseri merkezli bir web tasarım firmasıdır. Dünyanın her yerindeki müşterilere hizmet vermek.

Özel Kayseri Web Tasarımı

Büyük bir ajansın tüm faydalarını maliyetin çok altında hayal edin. Trabzon web tasarım ajansımız özel siteler üretmektedir. En ucuz seçenek değiliz, ancak elde ettiğinizin kalitesi için daha iyi bir değer yok.

 • ÖZEL TASARIM
 • ÖZEL WORDPRESS
 • GELİŞTİRME
 • SEO
 • KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ PROJE
 • YÖNETİMİ
 • MARKA VE
 • STİL REHBERİ
 • EĞİTİM
 • NEDEN BİZ?

Özel Web Tasarımı

Tüm çalışmalarımız %100 kişiye özeldir. Kayseri web tasarım ajansı sizin için tasarlandı. Asla önceden hazırlanmış şablonlar kullanmayız.

Siz, şirketiniz ve müşterileriniz hakkında daha fazla bilgi edindiğimiz bir Web Sitesi Anketi ile başlıyoruz. Beğendiğiniz diğer web sitelerini, yazı tiplerini, renkleri veya sahip olduğunuz diğer tasarım yönergeleriyle birlikte, görünüşünü ve hissini paylaşacaksınız.

Ardından, spesifikasyonlarınıza göre ücretsiz olarak tamamen özel bir tasarım oluşturacağız.

Birlikte çalışmaya başladığımızda, tasarımı istediğiniz yöne çekebilirsiniz. Tasarımı tam olarak istediğiniz gibi elde etmek için çok sayıda revizyona sahip olacaksınız.

Kayseri Web Tasarım
Kayseri Web Tasarım

Mockuplar

Siteniz tamamen sizin ihtiyaçlarınıza ve özelliklerine göre Kayseri web tasarım şirketi özel olarak tasarlanacaktır. Asla önceden hazırlanmış şablonlar kullanmayız. Durmadan. Bursa web tasarım şirketimiz mockuplar ücretsizdir.

ilgini çekebilir  Balıkesir Web Tasarım, Yazılım 7/24

Çoklu Modeller

Birden çok tasarımcıdan birden çok model konsepti alacaksınız. Her konseptten beğendiğiniz öğeleri karıştırıp nihai tasarımınıza uydurabileceksiniz.

Birden Çok Revizyon

Her proje, sayfa şablonu başına en az 4 revizyon turu ile gelir ve projenizin kapsamına bağlı olarak ek turlar içerebilir. Bu, diğer çoğu tasarımcının sunduğundan daha fazla revizyon turu ve tasarımı tam istediğiniz gibi elde etmek için fazlasıyla yeterli.

Özel Grafikler

Profesyonel grafik tasarım ekibimiz, web sitesi projeniz için işinizi benzersiz bir şekilde göstermeye yardımcı olacak canlı, benzersiz ve orijinal grafikler oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Özel İkonografi

Web siteniz için özel ikonografi tasarlayarak, diğer web sitelerinde görülmeyen benzersiz ve özgün konseptler yaratacağız.

Marka ve Stil Rehberi

Web siteniz, web sitenizin yazı tiplerini ve renk paletini içeren bir Marka ve Stil Rehberi içerecektir.

Özel WordPress Geliştirme

Özel WordPress web siteleri tasarlama ve geliştirme konusunda uzmanız. Bunun anlamı, yalnızca tasarım özel değil, aynı zamanda arka uç geliştirmedir. Ordu web tasarım şirketimiz özel wordpress siteler üretmektedir. Sitelerimiz, düzenlemek ve güncellemek için hiçbir teknik bilgi gerektirmeyecek şekilde geliştirilmiştir. Web sitesini kuruluşunuzdaki herkese teslim edebileceksiniz ve siteyi kolayca güncelleyip düzenleyebilecekler. Facebook profilinizi güncelleyebilirseniz, bu siteyi güncelleyebilirsiniz.

Özel WordPress

Siteniz özel bir WordPress temasına dönüştürülecektir. Bu önceden hazırlanmış bir şablon DEĞİL, yalnızca sizin için geliştirilmiş tamamen özel bir temadır.

%100 Özel Tasarım

WordPress açık kaynaklı bir İçerik Yönetim Sistemidir. Bu, hiçbir lisans ücreti ödemeden sitenin %100 sahipliğine sahip olacağınız anlamına gelir. Site ile istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Sonsuza kadar.

Güncellemesi Kolay

Sitenizi kendi başınıza güncellemek ve düzenlemek son derece kolay olacaktır. Facebook profilinizi güncelleyebilirseniz, bu web sitesini güncelleyebilirsiniz.

Sayfa Eklemek Kolay

Nasıl kod yazılacağını bilmek zorunda kalmadan ve yardım için bir geliştiriciye ödeme yapmak zorunda kalmadan istediğiniz kadar yeni sayfa ekleyebileceksiniz.

Hızlı

Ne yaptığınızı biliyorsanız WordPress harikadır. Bazen WordPress web siteleri, onları doğru şekilde yapılandırmazsanız yavaş çalışabilir. Sitelerimizi hız için optimize edilecek şekilde geliştiriyoruz.

Duyarlı

Siteniz tamamen mobil uyumlu olacak ve iPhone, iPad ve diğer tüm mobil cihazlara uyarlanacaktır.

Güvenli

Ne yaptığınızı bilmiyorsanız, bir WordPress web sitesi saldırılara açık olabilir, ancak endişelenmeyin, sizi koruduk. Sitenizi güvenli ve emniyetli olacak şekilde yapılandıracağız. Rize web tasarım ajansımız sürekli güncellenmektedir.

1 Yıl Garantili

Yaptığımız işin arkasındayız ve tüm sitelerimiz 1 yıl garantilidir, sitede herhangi bir hata veya kesinti olması durumunda hiçbir ek ücret ödemeden düzeltiriz.

Eğitim

Web sitesini nasıl düzenleyeceğiniz ve güncelleyeceğiniz konusunda kişisel olarak hazırlanmış bir dizi video eğitimi alacaksınız. Bunu ekibinizdeki herkese teslim edebileceksiniz ve önceden kodlama bilgisi olmadan web sitesini düzenleyip güncelleyebilecekler.

Kayseri Web Tasarım Şirketi
Kayseri Web Tasarım Şirketi

3. Parti Entegrasyon

Web sitenizi çok çeşitli üçüncü taraf entegrasyonları ile entegre edebiliriz. Bu, Salesforce veya Hubspot gibi CRM uygulamalarını veya sohbet eklentileri, rezervasyon entegrasyonu ve daha fazlası gibi diğer uygulama türlerini içerebilir.

Sosyal Medya Entegrasyon

Sitenizi herhangi bir Sosyal Medya kanalınızla entegre edeceğiz. Zonguldak web tasarımımız sosyal medya entegrasyonu yapmaktadır. Bu, Sosyal Medya düğmelerini veya doğrudan web sitenizde Sosyal Medya beslemelerini görüntülemeyi içerebilir.

ilgini çekebilir  Van Web Tasarım, Yazılım 7/24

Özel Formlar

Formlarla aramız harika. İhtiyacınız olan her türlü form entegrasyonu veya form kurulumu, muhtemelen sizi karşılayabileceğiz.

Bülten Entegrasyonu

Siteniz bir Bülten yakalama formu içerebilir ve formunuzu MailChimp, Constant Contact, vb. gibi herhangi bir 3. taraf haber bülteni sağlayıcısıyla entegre edeceğiz…

Kayseri Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Hizmetlerimizin bir parçası olarak sayfa içi Arama Motoru Optimizasyonu sağlıyoruz. Bu, ücretsiz trafik elde etmek için sitenizin Google‘da iyi sıralanmasını sağlamak anlamına gelir. Gaziantep web tasarım ajansımız SEO işleri de yürütmektedir. Birçok insan SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hakkında konuşmayı sever ama aslında ne yaptığımızı bildiğimizi kanıtlayabiliriz. Google’da ‘Kayseri Web Tasarım’ veya ‘Bir Web Tasarımcısı İşe Alın’ diyorsanız, 1 numaralı sonuç biziz. İşte sizin için yapacaklarımız:

 • Sıralamanız gereken anahtar kelimeleri belirleyin
 • Size sitenin her sayfası için anahtar kelimelerin, başlık etiketlerinin ve meta açıklamaların ayrıntılı bir elektronik tablosunu sağlayın
 • Önerilen anahtar kelimeler için sıralanacak şekilde sitenizi uygun şekilde yapılandırın ve etiketleyin
 • Yoast SEO eklentisi ile sitenizi yapılandırın
 • Sitenizi tüm arama motorlarına gönderin
 • Web sitenizin kurulumu ve gönderimi ve XML site haritası

1. Sayfa Garantili

SEO söz konusu olduğunda çoğu insan konuşur. Google’da ‘Kayseri Web Tasarım’ ise 1 numaralı sonuç biziz. Trafiğimizin ve işimizin çoğunu SEO’dan alıyoruz, bu yüzden ne yaptığımızı biliyoruz.

Müşterilerimize İyi Sıralama

Müşterilerimizin çoğu, sadece onlar için yaptığımız sayfa içi SEO çalışmasıyla Google’da 1. sayfada yer almaktadır. Bize sorun, size örnekler gösterelim.

Mevcut SEO yu Koruyun

UYARI – Halihazırda Google’da üst sıralarda yer alan mevcut bir web siteniz varsa, kimi işe aldığınıza ÇOK dikkat edin. Ne yaptığını bilmeyen birini bulursanız, web sitenizi gerçekten mahvedebilirler. SEO sıralamasını korumak ve işleri mahvetmemek için kanıtlanmış bir sürecimiz var.

Anahtar Kelime Araştırması

Hangi anahtar kelimeler için sıralama yapmanız gerektiğini araştıracağız. Buna, halihazırda sıralamaya girebileceğiniz anahtar kelimelerin yanı sıra, sıralamada gerçek bir şansınız olan yeni, alakalı anahtar kelimeler dahildir.

Sayfa da Etiketleme

Size önerdiğimiz anahtar kelimeler için web sitenizi etiketleyecek ve yapılandıracağız. Google’da 1. sırada yer almak için kullandığımız eklentinin aynısı olan Yoast SEO eklentisini siteniz için kullanıyoruz.

301 Yönlendirme

SEO sıralamanızı bozmanın harika bir yolu, eski web sitenizin bağlantılarını yeni sitenize yönlendirmemektir. Ama endişelenme, seni koruduk. Önceki web sitenizin tüm sayfalarına 301 yönlendirmeleri kuruyoruz.

Google Analytics

Tüm ziyaretçi etkinliğini, sayfa görüntülemelerini, trafik kaynaklarını ve çok daha fazlasını takip edebilmeniz için sitenizi Google Analytics ile yapılandıracağız. Antalya web tasarım ajansımız Google algoritmalarına hakimdir ve çok iyi kullanır.

Google Web Yöneticisi Araçları

Sitenizin Google’a düzgün şekilde kaydedildiğinden emin olmak için sitenizi Google Web Yöneticisi Araçları’na kaydedeceğiz.

ilgini çekebilir  Şırnak Web Tasarım, Yazılım 7/24

Dönüşüm İzleme

Kaç ziyaretçinin iletişim formu girişlerine dönüştüğünü görmek için Google Analytics içinde dönüşüm izlemeyi kuracağız.

Site Haritası Gönderimi

Web sitenizin bir XML site haritası oluşturacak ve sitenizin arama motorlarında doğru şekilde dizine eklendiğinden emin olmak için Google’a göndereceğiz.

Kişiselleştirilmiş Kayseri Proje Yönetimi

Tamamlanana kadar projenizin sahipliğini üstlenecek özel bir proje yöneticiniz olacak. Siz ve proje yöneticiniz e-posta yoluyla sürekli iletişim halinde olacaksınız. Ankara web tasarım şirketimize her gün ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca, tasarım hakkında geri bildirim sağlamak için proje yöneticinizle Zoom toplantıları aracılığıyla işbirliği yapacaksınız.

Özel Proje Yönetimi

Tamamlanana kadar projenizin sahipliğini üstlenecek özel bir proje yöneticiniz olacak.

Sürekli Telefon Desteği

İstediğiniz zaman proje yöneticinizle telefonda konuşmak ve canlı, ilgili bir insanla web sitesi projeniz hakkında konuşmak için bir arama planlayabilirsiniz.

Etkileşimli Tasarım Geri Bildirimi

Tasarım maketleri hakkında geri bildirim vermek için Notable adlı bir araç kullanıyoruz. Siz ve proje yöneticiniz, her zaman aynı sayfada olduğumuzdan emin olmak için Notable’ı kullanarak geri bildirimi birlikte gözden geçirebileceksiniz.

Haftalık Raporlama

Web sitesi projenizin durumu hakkında haftalık bir ilerleme raporu alacaksınız; ne yapıldı, ne yapılmalı ve kim neyden sorumlu.

Siter Haritası Yeniden Yapılandırma

Proje yöneticiniz, web sitenizin yeni site haritasını yapılandırmak için sizinle birlikte çalışacaktır. Google Analytics verilerinizi inceler ve optimum ziyaretçi akışı için web sitenizin site haritasını en iyi nasıl yapılandıracağınız konusunda size önerilerde bulunuruz.

İçerik Çekme

Bu, çoğu web sitesi projesinin başının belaya girdiği yerdir ve harika bir çözüm bulduk. Mevcut web sitenizdeki tüm içeriği bir dizi Google Dokümanına çekerek, mevcut web sitesi içeriğinizi düzenlemek ve güncellemek için size kolay erişim sağlarız.

Kayseri Web Tasarım Geliştirme
Kayseri Web Tasarım Geliştirme

İçerik Nüfusu

Web sitesi içeriğini gerektiği gibi düzenledikten sonra, sizin için yeni geliştirilen web sitesine ekleyeceğiz. Tüm ağır işleri sizin için yaparak süreci olabildiğince kolaylaştırmaya çalışıyoruz.

Tasarım İncelemesini Kişiselleştirme

Web sitesi için geri bildiriminizi ve vizyonunuzu tam olarak anladığımızdan emin olmak için her tasarım incelemesini gözden geçirmek için doğrudan proje yöneticinizle birlikte çalışacaksınız.

Marka ve Stil Rehberi

Hizmetlerimizin bir parçası olarak, kuruluşunuzun tamamında pazarlama malzemelerinizde kullanabileceğiniz ayrıntılı bir Marka ve Stil Rehberi sağlayacağız. Bu şunları içerecektir:

Tipografi Sayfası – Web sitesinde kullanılan yazı tipi stillerini ve boyutlandırmayı ana hatlarıyla belirtir
Renkler – Sitede kullanılan tüm renkler ve tam pantone rengi.

Renk Paleti

Tüm projeler, markanızın renklerini oluşturan ve ayrıca tüm teminatlarınızda uygulayabileceğiniz tam onaltılık renkleri sağlayan özel bir renk paleti içerir.

Tipografi Sayfası

Tüm projeler, tüm başlıklar için kullanılacak boyutlandırma hiyerarşisinin yanı sıra birincil ve ikincil yazı tiplerinizi içeren bir tipografi sayfası içerir. Marka tutarlılığı için bu yazı tiplerini tüm pazarlama malzemelerinizde kullanabilirsiniz.

Duygu Panosu

Projeniz, web sitesinin görsel görüntüsünün tonunu ayarlamak için bir dizi resim, grafik ve diğer tasarım öğelerinden oluşan bir ruh hali panosu içerebilir.

Marka Kitabı

Bazı projeler için, görsel tasarım öğenizi uygulamak için daha kapsamlı bir rehber olan tam bir marka kitabı ekleyebiliriz.

Tasarım Sistemi

Bazı projeler, logonuzu, yazı tiplerinizi, renklerinizi ve görüntülerinizi tüm pazarlama malzemelerinize uygulamak için resmi bir yapı olan eksiksiz bir tasarım sistemi içerebilir.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Projelerimiz sabit ücret üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Projelerin sizin kadar bütçeyi aşmasından nefret ediyoruz, bu yüzden projelerin %95’inden fazlası bütçede kalıyor.

Ama sadece bizim sözümüze güvenmeyin. Google İncelemeleri ve Yelp gibi yerlerdeki 50’den fazla Beş Yıldızlı incelememize göz atın. 10 yılı aşkın bir süredir iş yapıyoruz ve bunun için gösterilecek olumsuz bir eleştirimiz yok. Bunun nedeni, müşterilerimizi ve bizimle olan deneyimlerini gerçekten önemsiyoruz.

Geri Dönüşümleriniz Nasıl?

Yelp ve Google İncelemelerinde 100’e yakın beş yıldızlı incelememiz var.

Fiyatlarınız Nedir?

Biz oradaki en ucuz seçenek değiliz, ancak aldığınız şeyin değeri için daha iyi bir seçenek yok.

Ek Ücretler Var Mıdır?

Ne görüyorsanız onu alırsınız. 
Müşterilerimize harika bir deneyim yaşatmaktan gurur duyuyoruz ve bunu yapmak için gizli ücretler ve benzeri kötü sürprizler yapmıyoruz.

İlgi ve Alaka Nasıldır?

Bu kulağa bayat gelebilir, ama aslında umursarız. 
Müşterilerimiz, ekip üyelerimiz ve insanların hayatlarında fark yaratmak hakkında. 
Bizimle çalışmanın bir X faktörü varsa, yaptığımız işe insanlığı ve özeni katmaya çalışmamızdır.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir