Ekim 14, 2021, 0 Comments

Şırnak Web Tasarım, Yazılım 7/24

Şırnak web tasarım ihtiyacınız mı var? Şırnak web tasarım hizmtelerimiz tüm Şırnaklılar için harika Web Tasarımları oluşturuyor.

Şırnak Web Tasarım Hizmetleri

Müşterilerinizin hayatını kolaylaştıran dijital ürünler tasarlıyor ve pazarlıyoruz. Hayatlarını ne kadar kolaylaştırırsanız, sizinle o kadar çok iş yapmak isteyeceklerdir. Daha az karmaşıksa hayatın daha iyi olabileceğine inanıyoruz. Yaptığımız her şey müşterinize göre tasarlanmıştır.

Sizden satın almalarına yardımcı olan dijital ürünler geliştiriyoruz. Sizi bulmalarına yardımcı olacak dijital pazarlama stratejilerini etkinleştiriyoruz.

Şırnak Profesyonel Web Site Tasarımı

İşinizi büyütmek ve dahili sürecinizi sistemleştirmek için web sitenizi kullanmanıza yardımcı olarak zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Ödüllü web sitemiz, müşterilerinizin markanızla etkileşime girerken hayatlarını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Müşterilerinizi tasarım düşüncemizin merkezine yerleştirerek, deneyimlerini basitleştirebiliyor ve markanızla kolayca etkileşim kurmalarına ve bir müşteri haline gelmelerine yardımcı oluyoruz.

Şırnak Web Tasarım Hizmetleri
Şırnak Web Tasarım Hizmetleri

Mükemmel Web Site Tasarımı Nedir?

Mükemmel web sitesi tasarımı, müşterinizin web sitenize geldiklerinde yapmayı düşündükleri her şeyi basitçe yapmasını sağlar. Zahmetsiz olmalı ve nihai hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmalıdır. Bu da, güçlü bir yatırım getirisi (YG) sağlayan web sitesinden artan dönüşümlere eşit olacaktır.

ilgini çekebilir  Şanlıurfa Web Tasarım, Yazılım 7/24

Harika bir web sitesi, kullanıcılara görsel bir deneyim sunacak ve markanızın veya ürününüzün hikayesini anlatarak onları heyecanlandıracaktır. Müşterilerinize bir şeyler hissettirecek.

Web siteleri ayrıca herkes için hayatı kolaylaştırmalı ve markanızın müşteri hizmeti sunma şeklini kolaylaştırmalıdır. Kolayca yönetilebilir ve ölçeklenebilir olmalı ve işletmenizin çevrimiçi olarak gelişmesine yardımcı olmalıdır.

Şırnak Web Site Tasarımları Ne Zaman Tamamlanır?

Daha küçük bir web sitesi 6 haftada teslim edilebilirken, daha büyük web sitesi projeleri, ilgili karmaşıklık ve işlevselliğe bağlı olarak 3-6 aylık bir zaman diliminde teslim edilecektir.

Özel bir proje yöneticisine sahip olmanın yanı sıra, web sitesi projenizle ilgili tüm görevleri yönetmek için ‘Pazartesi’ adlı dijital bir platform kullanıyoruz. Bu, her zaman ne üzerinde çalıştığımızı ve ne zaman çalıştığımızı bilmenizi sağlayan, erişebileceğiniz bir ortak çalışma aracıdır. Size tam bir proje şeffaflığı sağlar.

Web Site Tasarımı İçin Neden Şırnak Web Tasarımını Tercih Etmelisiniz?

Şırnak web tasarım, güvenilir dijital ortağınızdır . Son 12 yılı aşkın süredir, Şırnak web tasarım ajansımız , yalnızca mevcut web sitelerinin hem dahili hem de harici olarak işinizin zorunlu bir parçası olmaları için geçişine doğrudan dahil olmuştur.

Oluşturduğumuz her web sitesi , müşterilerinize göre özel olarak tasarlanmıştır. Rakipleriniz arasında öne çıkmanıza ve doğrudan web sitenize atfedilen gelirleri artırmanıza yardımcı oluyoruz.

Müşterileriniz İçin Tasarlanmış Harika Şırnak Web Tasarımları

Oluşturduğumuz her web sitesi, müşterilerinizin ve işletmenizin ihtiyaçlarına göre ısmarlama bir tasarımdır. Şırnak Web Tasarımcılarımız, keşif atölyelerimizde markanız ve müşteriniz hakkında kapsamlı bir anlayış kazanarak , önemli mesajlarınızı etkili bir şekilde ileten ve müşterilerinize zahmetsiz bir deneyim sağlayan ve daha fazla sorgulamayla sonuçlanan görsel bir deneyim yaratabilir.

ilgini çekebilir  Malatya Web Tasarım, Yazılım 7/24

Web sitelerimiz ayrıca ekiplerinizin işlerini daha kolay yönetmesini sağlamak için tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Dahili süreçlerinizi planlayarak , web sitenizi herhangi bir dijital platformla entegre ederek dahili iş akışlarınızı düzene sokabiliyoruz . Bu, zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar ve çalışanlarınızın iyi oldukları şeye odaklanmalarını sağlar.

Son Teknoloji Web Tasarımlar

Dijital ortağınız olarak Şırnak Web Tasarım’ı seçtiğinizde , projenizde en son ve kanıtlanmış teknolojilerin uygulandığından emin olabilirsiniz. 

Projelerin teknik yönlerini ve sorunları yalın, verimli çözümlerle çözmeyi sever. Piyasadaki en iyi web sitesi ürününü aldığınızdan emin olmak için iş akışımızı sürekli geliştiriyoruz.

Kesintisiz Web Tasarım Desteği

Biz olduğundan tam hizmet veren dijital ajansı , bizim strateji, tasarım ve geliştirme ve proje boyunca birlikte çalışan dijital pazarlama ekipleri yarar.

Bunun faydaları şunlardır:

Web sitesi projeniz, zahmetsiz bir kullanıcı deneyimi (UX) sunmak için tasarlanmıştır ve iş stratejinize uygun olarak markanız ve müşteriniz etrafında oluşturulmuştur.

Kod tabanı, en başından itibaren arama motorlarında performans gösterecek şekilde ayarlandığından emin olmak için iyi uygulamalı SEO mimarisi ile geliştirilmiştir .

Şırnak da ki en iyi web tasarım ajansıyız.

SEO&WEBTASARIM INC.

Gerektiğinde, projenizi geliştirirken, örneğin gelişmiş şema işaretlemesi gibi teknik SEO’yu kolayca uygulayabiliriz .

Tüm dönüşüm izlemenizi Google Etiket Yöneticisi’nde kurabiliriz .

Eski web sitenizden yeni web sitenize geçiş sorunsuzdur, çünkü her şeyi Şırnak SEO ve geliştirme ekiplerimiz halleder, böylece Google ile oluşturduğunuz hiçbir yetkiyi kaybetmezsiniz.

Şırnak Web Tasarım
Şırnak Web Tasarım

Performans İçin Geliştirilen Şırnak Web Tasarımları

Google artık web sitesi hızını (web sitenizin kullanıcı için ne kadar hızlı yüklendiğini), web sitenizi arama sonuçlarında nasıl sıralaması gerektiğine ilişkin temel bir ölçüm olarak kullanıyor.

Geliştirme ekibimizin yazdığı her kod satırı, istenen sonucu elde etmek için olabildiğince yalındır. Bunun nedeni, web sitenizin mimarisinin mümkün olduğunca hafif olmasını sağlamaktır, bu nedenle performansı optimize ettiğimizde yüklenmesi süper hızlıdır.

ilgini çekebilir  Kayseri Web Tasarım, Yazılım 7/24

Mobil Uyumlu Şırnak Web Tasarımları

Çoğu web sitesinin, mobil cihazlara ulaşan çok daha fazla sayıda kullanıcısı vardır. Bu nedenle, web sitesi projelerine yönelik tüm yaklaşımımız öncelikle mobildir (kullanıcı verileriniz aksini belirtmedikçe).

UX tasarımımızı , mobil cihazlarda kullanıcılara zahmetsiz bir deneyim sunmaya odaklıyoruz . Google mobil ilk dizine geçtiğinden beri bu daha da belirgin hale geldi (Google, web sayfanızı bir cep telefonunda ve masaüstü bilgisayarda nasıl oluşturduğuna göre dizine ekliyor).

Önce mobil bir yaklaşıma sahip olmak, etki yaratmak için daha az sayfa alanınız olduğundan, UX tasarım düşünce sürecini tamamen değiştirir.

Şırnak Dijital Pazarlama ve Proje Yönetiim

Proje Yönetimi, dijital projelerimizin en önemli yönlerinden biridir. Proje kilometre taşlarımıza ve genel proje teslim tarihlerine ulaşmamızı sağlayan şey budur.

Proaktif proje yönetimi, proje süresince üzerinde çalıştığımız konulardan haberdar olmanızı da sağlar.

Şırnak web geliştirme ekibimizden özel bir proje yöneticisi, birincil irtibat noktanız olacak ve:

  • Proje ilerlemesi hakkında sizi sürekli olarak güncelleyin.
  • Tutarlı iletişimi sürdürmek için sizinle haftalık veya iki haftada bir (projenin boyutuna bağlı olarak) bir görüşme yapın.
  • Kullandığımız proje yönetim aracı olan ‘Pazartesi’yi yönetin.

Şırnak da ki müşterilerimizin ilerlemeye erişmesini ve ilerlemeyi izlemesini çok kolay bulduğumuz için ‘Pazartesi’yi kullanıyoruz. ‘Pazartesi’, proje görevlerini tanımlamamıza ve ekip üyelerine atamamıza ve her görevin yanında tamamlama tarihleri ​​belirlememize olanak tanır.

Şırnak WordPress Web Tasarımları

Web sitesi geliştirme projeleri için seçtiğimiz ‘açık kaynak’ içerik yönetim sistemimiz WordPress’tir .

WordPress’in içerik yönetim sistemine Şırnak web tasarım ekibimiz benzersiz geliştirme yaklaşımı, tüm içeriğinizin tam kontrolünün sizde olduğu anlamına gelir. En önemlisi, müşterilerimiz için son derece kullanıcı dostudur.

WordPress ile çalışma konusunda uzmanız ve rakipsiz bir iş akışı ve içerik yönetim sistemi geliştirmek için yıllarımızı harcadık. Bir ajans olarak WordPress geliştirme yaklaşımımızdan son derece gurur duyuyoruz.

WordPress’in tema çerçevesini (özelleştirici,
widget’lar, menüler vb.) tam olarak kullanıyoruz ve müşterilerimiz için istenen özellikleri oluşturmak için ısmarlama eklentiler ve entegrasyonlar geliştirebiliyoruz.

Şırnakta mı bulunuyorsunuz?

Evet, Şırnak, İstanbul ve Trabzon da temsilciliklerimiz var.

Kurumsal mısınız?

Kesinlikle yasal ve kurumsal bir dijital pazarlama şirketiyiz.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir